Renovaciniai darbai

       Atliekame išorės ir vidaus apdailos darbus. Renovuojame daugiabučius, mokymo įstaigas, ligonines, komercines patalpas, šiltiname pamatus ir sienas, įrengiame ventiliuojamus fasadus, keičiame bei renovuojame sienų bei stogo konstrukcijas.

Ventiliuojamas fasadas
        Ventiliuojamos fasadų ir sienų dangos buvo sukurtos siekiant apsaugoti pastatus nuo įvairialypių aplinkos veiksnių – vandens, vėjo, šalčio ir karščio – ir išlaikyti pastatą sausą, estetiškai patrauklų, turintį gerą šilumos ir garso izoliaciją.
Ventiliuojamą fasadą galima įrengti tiek naujiems, tiek renovuojamiems pastatams ir taip užtikrinti energijos taupymą ir sienų ilgaamžiškumą. Tokie fasadai užtikrina natūralų vėdinimą, absorbuoja garsą ir suteikia patalpoms aukštą komforto lygį. Ypatinga kelių sluoksnių konstrukcija su izoliuojančia medžiaga ir oro tarpu žiemą išlaiko šilumą pastato viduje, izoliuoja pastato sienas nuo šalto oro poveikio, ir atvirkščiai – vasarą ventiliuojami fasadai apsaugo sienas nuo karšto oro poveikio.
Fasado sienų danga atspindi dalį saulės skleidžiamos radiacijos ir karščio. Šios ventiliuojamų fasadų savybės leidžia stipriai sumažinti energijos sąnaudas ir išlaidas, skirtas pastato šildymui bei oro kondicionavimui.


Ventiliuojamo fasado privalumai:

 

Tinkuotas fasadas

         Tipiškame būste maždaug 30% energijos, skirtos šildyti arba šaldyti patalpas, iššvaistoma dėl prastai apšiltintų sienų. Šiltintos ir tinkuotos išorės sienos gerokai sumažina energijos nuostolius, sukuria patogesnę gyvenamąją aplinką ir padeda sumažinti šildymo išlaidas.
Platus tinkuoto fasado šiltinimo medžiagų asortimentas suteikia galimybę užsakovui rinktis pagal prieinamą kainą ir technines charakteristikas.
Šiltintą tinkuotą fasadą sudaro trys pagrindiniai komponentai: izoliacinės medžiagos, tvirtinimo elementai ir tinkas. Izoliacinė medžiaga tvirtinama specialiais klijais ir kaiščiais, galutinis paviršius, kuris suteikia atsparumą nepalankioms aplinkos sąlygoms ir fasado estetiką, – spalvotas tinko mišinys.


Pagrindiniai izoliacinių medžiagų tipai:

« Atgal